Stránka 1 z 1

Chybějící příspěvky

Napsal: 02 lis 2017 17:20
od Gtein
Chci se zeptat kam zmizela spousta příspěvků?

Re: Chybějící příspěvky

Napsal: 02 lis 2017 17:28
od deamon
Proč nejsou příspěvky, proč za co platíme forum ?

Re: Chybějící příspěvky

Napsal: 04 lis 2017 11:54
od jenik71
Zdravím, může někdo vysvětlit, co se v posledních dnech děje s tímto fórem ? Spousta příspěvků je pryč a ani nové se nějak neobjevují ! Jde jenom o nějakou údržbu nebo kde je problém ? Díky za vysvětlení.

Re: Chybějící příspěvky

Napsal: 04 lis 2017 16:51
od papagaj
- To je prostě jednoduché... některé starší příspěvky jsou nefunkční (odkazy) a proto se občas smažou z databáze.
- A pokud zmizí novinka má to své technické důvody... hlavní důvod je většinou špatná funkčnost BD a nebo DVD. Někteří uživatelé nahlásí chybu v BD a nebo DVD - uploader to ověří a pokud je to oprávněna pravda - pro jistotu to smaže, aby předešel k dalšímu stažení - většinou je uploadéři po nějakém čase opět uploadnou.
(Některá originální BD a nebo DVD mohou obsahovat ochranu proti kopírování a mohou způsobit komplikace správného chodu BD / DVD na disku)
- Upoladéři, kteří pro Vás dost často uploadují opravdu nemají čas na 100% kontrolu všeho co uploadnou.
- Co se týče placení tohoto forumu - Měli by jste asi pochopit jednu věc - Neplatíte za BD nebo DVD, ale za exkluzivitu si prohlédnout toto forum jako jedineční WAREZ uživatelé a pohybujete se na hranici autorských práv .

Re: Chybějící příspěvky

Napsal: 04 lis 2017 17:30
od trubecka
To se sem asi spíš dostal nějakej spy a nakázal některý příspěvky ostranit, ne? :). V tom BD 3D FULL CZ byla "Válka o planetu opic", nemá to někdo stažený, moh by sem někdo napsat jaký to mělo číslo (název jednoho z partů)? Díky.

Re: Chybějící příspěvky

Napsal: 04 lis 2017 23:31
od pato
Papagaj nesúhlasím s tebou čo si tu napísal, odstránili ich preto lebo niekto tieto filmy vynaša mimo forum asi nikomu nič nehovorí že ZAKAZ VYNASANIA MIMO FORUM !!!. Každý to bral na ľahkú váhu a teraz za to pikáme všetci aj tí čo zato nemôžeme. Je ťažké niekomu asi pochopiť jasné pravidlá, ale dúfam že to sem čoskoro všetko vrátia :(.

Re: Chybějící příspěvky

Napsal: 05 lis 2017 09:21
od papagaj
Bohužel, tomu se technicky zabránit nedá - je to na uživatelích tohoto fóra jak se budou chovat - přijdou tím o zajímavé novinky WAREZU - i mě to štve. Sám to vidím - že jeden nepoučitelný uživatel neumí číst požadavek uploadéra tohoto WAREZU a pak to hodí na CzTorrent.

Re: Chybějící příspěvky

Napsal: 21 pro 2017 21:14
od blabol
Vše co se událo, děje a bude dít je jen na členech tohoto fóra. Ostatně jak již napsal "papagaj".
Myslím si, že není v silách moderátorů hlídat nejen mrtvé odkazy, ale ještě členy fóra, kteří se chovají jak sousedovic slepice a zanáší.
Za svůj život jsem zažil několik warezových forumů, FTP serverů, torrentů, atd... které stupidní členové a rádoby uploadeři znehodnotili.
Tohoto fóra jsem si od doby, kdy jsem se o něm dozvěděl, vždy vážil pro jeho kvalitu uploadů a pestrost serverů a ne jen ty fastsh.. a hellsh..
Budu rád, pokud tohle fórum pojede a to v jakékoliv podobě.
Díky všem dobrým uploaderům za jejich dobrou práci. Sám jim být nemohu kvůli šířce internetového připojení a časové vytíženosti.
Nicméně největší dík patří administrátorům/ovi, programátorům a moderátorům tohoto nejlepšího filmového fóra.
Díky všem ...

Re: Chybějící příspěvky

Napsal: 21 pro 2017 23:22
od swansong
S papagajem souhlasím,blabolovi navíc tleskám.Je to přesně tak,jak píšete...

Re: Chybějící příspěvky

Napsal: 24 pro 2017 15:02
od Farell
Bude mi prodlouženo členství o dobu na které se na fórum nedalo dostat?
A fakt nic nové se tu nenahazuje to už Víc najdu na jiných Free fórech.